با بهینه سازی وبسایت خود فروش خود را به میزان قابل قبولی افزایش دهید

طبق آمار، بزرگترین کانال ورودی مخاطبان به وب سایت شما، جستجو است. پس سئو و بهینه سازی سایت می‌تواند در افزایش ترافیک مرتبط شما تاثیر چشمگیری داشته باشد. اما سئو سایت باید با آگاهی درست و به صورت اصولی انجام شود و اگر به دست افراد غیر حرفه‌ای سپرده شود، ممکن است نتیجه آن برعکس باشد.

دسترسی مشتریان به شما

دسترسی مشتریان به شما

موتورهای جستجو افرادی را به سایت شما هدایت خواهند کرد که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق جستجو نیاز خود را برآورده کنند.

تاثیر مستمر و نتیجه بخش

تاثیر مستمر و نتیجه بخش

رتبه وبسایت شما اگر به درستی افزایش یابد به این راحتی ها هم افت نخواهد کرد و شما شاهد بهبود مستمر نتایج کار سئو خواهید بود

افزایش ترافیک طبیعی سایت

افزایش ترافیک طبیعی سایت

با انجام اصول سئو سایت شما از دید موتورهای جستجو اعتبار خواهند یافت و به مرور باعث افزایش ترافیک موثر برای سایت شما خواهد شد.

سئو و بهینه سازی سایت

خدمات بهینه سازی سایت C2U

با سئو و بهینه سازی سایت خود میتوانید مخاطبان وب سایت و کسب و کار خود را چندین برابر نمایید. برای بهینه سازی سایت ده‌ها فاکتور وجود دارد که ما تمامی این موارد را برای شما تعیین نموده و سپس با شما وارد فازهای اجرایی خواهیم شد. برای سئو و بهینه سازی سایت شما برنامه های بسیار ویژه‌ای را داریم.

تحقیق کلمات کلیدی

مشخص می‌کنیم که چه کلمات و عباراتی در زمینه کاری شما اهمیّت دارند.

معرفی مقدمات سئو

اصول تحلیل سئو را به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید کار ما را ارزیابی کنید.

لینک سازی اصولی

لینک سازی شما را توسط نیروی انسانی و با ایجاد تنوع مناسب و اصولی انجام می‌دهیم.

بهینه‌سازی وب سایت

ساختار و محتوای وب سایت شما را برای موتورهای جستجوگر آماده می‌کنیم.

پروژه های تکمیل شده

آخرین نمونه کارها

روند طراحی

برای بهینه سازی وب سایت (SEO) از کجا باید شروع کنیم؟

بهینه سازی سایت شما در ۳ مرحله انجام خواهد شد
Feature Icon

آنالیز کلمات کلیدی و رقبا

ابتدا وبسایت شما و کلمات کلیدی و رقبا همچنین میزبان رقابت میان کلمات را بررسی می‌کنیم

Feature Icon

انجام بهینه سازی

انجام اموری مانند بهینه سازی کدهای برنامه نویسی، بهینه سازی محتوا اعم از متنی، تصویری و… و کارهای لینک سازی

Feature Icon

دریافت نتیجه و پایدار سازی

بعد از حصول نتیجه در صفحات گوگل فرایند آموزش و پایدار نمودن نتایج در صفحه اول انجام می‌شود

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

بخش سوالات متداول ما در زمینه سئو سایت را مطالعه کنید یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

مشاوره: 09379154922

همین حالا سئو سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست سئو سایت ما را تکمیل کنید یا ثبت نام نمایید.

سئو چیست؟
واژه سئو (SEO) یا Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی وبسایت برای موتور های جست و جو ست، ساده ترین تعریف برای بهینه سازی وب سایت: قرار دادن وب سایت شما در مقابل دید بازدید کنندگان مورد نظرتان که همان تبلیغات هدفمند است. (Targeted Advertising)
سئو سایت معمولا چقدر زمان می بره؟
مدت زمان سئو سایت به عوامل زیادی بستگی داره؛ اینکه الان سایت شما چه رتبه ای داره، اینکه رقبای شما چقدر دارن فعالیت می کنند و موارد زیاد دیگه ای که روند سئو سایت رو تغییر میده اما معمولا در اکثر موارد این زمان 6 ماه تا 12 ماه خواهد بود.
قیمت و هزینه سئو سایت چقدره؟
قیمت سئو سایت هم مثل زمان سئو به این برمیگرده که روی چه کلمه ای قراره سئو انجام بشه و رقبای شما در اون صنعت چقدر دارن هزینه می کنن، اما به صورت تقریبی میشه گفت هزینه سئو سایت ماهانه 1.5 میلیون تا 4 میلیون تومان هست.
از روی چه مواردی به یک سئو کار و یا شرکت سئو اطمینان کنیم؟
حتما با فردی کار سئو تون رو انجام بدید که در دسترس باشه و بتونید هر 2 هفته باهاش یک جلسه داشته باشین، حتما باید با شرکت و یا فردی سئو کار کنید که تجربه ی کارهای مشابه رو داشته باشه، هزینه سئو رو ماهانه ازتون بخواد و گزارش های ماهانه برای روند کارها و پیشرفت پروژه سئو بهتون بده
در زمینه ی سئو و خدمات آن نیاز به مشاوره دارم از کجا یا چه کسی میتونم مشاوره خوب بگیرم؟
بدون شک هر کاری نیازمند آموزش های اولیه می باشد تا شما بهتر و راحتر بتوانید از عهده کار خود برِآیید. سئو کردن سایت هم از جمله کارهایی است که بدون آموزش و تجربه کافی نمی توانید به خوبی از عهده آن برآیید. بنابراین نیاز دارید برای طراحی و راه اندازی وب سایت خود در ابتدای کار با تیم خبره و حرفه ای که در زمینه سئو فعالیت دارند در ارتباط باشید تا با کمک ها و راهنمایی هایی که آن ها به شما می دهند سئو سایت و خدمات سایت خود را بهتر و قوی تر انجام دهید،
کلمات کلیدی چه هستند و چرا اهمیت دارند؟
منظور از کلمات کلیدی، آن کلماتی است که در زمینۀ شما اهمیت دارند و کاربران بیشتر آنها را جستجو می‌کنند. با شناختن این کلمات شما می‌توانید تمرکز خود را به سمت آنها معطوف نمایید و مطمئن شوید که هنگام جستجوی این کلمات، وب‌سایت شما در صحفۀ اول جستجو نمایش داده شود. بدین ترتیب می‌توانید بیشترین تعداد کاربران مرتبط را به سمت وب‌سایت خود رهنمون سازید و مشتریان بیشتری داشته باشید.
سئوی یک وب‌سایت دقیقاً چگونه انجام می‌شود؟
تکنیک‌های مختلفی برای بهینه‌سازی وب‌سایت وجود دارند. برخی از این تکنیک‌ها داخل سایت پیاده‌سازی می‌شوند. برای مثال ساختار وب‌سایت و کدهای آن به نحوی تغییر پیدا می‌کند که موتورهای جستجو بتوانند به راحتی آنها را آنالیز کنند و کلمات کلیدی بیشتر در وب‌سایت شما استفاده می‌شوند. برخی نیز به صورت خارجی هستند. برای مثال، لینک شما در وب‌سایت‌های مرتبط با اعتبار بالا قرار داده می‌شود و در نتیجه به اهمیت شما در نزد موتورهای جستجوگر افزوده می‌شود.
سئوی کلاه سفید، خاکستری و سیاه چه هستند؟
برای انجام سئو، شما می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. برخی از این روش‌ها سالم هستند و در نتیجه برای موثر واقع شدن نیاز به زمان دارند. برخی نیز ناسالم هستند و در عوض بازدهی سریع‌تری دارند. اما اگر موتورهای جستجو آنها را شناسایی کنند، شما جریمه خواهید شد. به دستۀ اول سئوی کلاه سفید و به دستۀ دوم کلاه سیاه می‌گویند. در بین این دو هم، تکنیک‌های کلاه خاکستری هستند که هم زود نتیجه می‌دهند و هم منجر به جریمه نمی‌شوند.
مقالات

جدید ترین مقالات حوزه سئو

تیمه آموزش دیده و با تجربه ی c2u تا انتهای مسیر موفقیت در گوگل و سئو همراه شما خواهد بود. همچنین اگر میخواهید خودتان کارهای سئو سایت خود را انجام دهید میتوانید در بخش آموزش سئو نیازهای خود را رفع نمایید . اگر در بخش آموزش سئو مواردی را پس از جستجو، یافت نکردید به پشتیبانی سایت اطلاع دهید تا در سایت برای مشاهده سایرین نیز قرار دهیم.